Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Billboardy z ateistycznymi hasłami staną w Lublinie

Utworzony przez zainteresowany, 10 września 2012 r. o 21:28 Powrót do artykułu
i to już można nazwać nową religią. Wierzą w "brak Boga" i zbierają przy tym pieniądze. chłam chce tylko zarobić na czym się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to już można nazwać nową religią. Wierzą w "brak Boga" i zbierają przy tym pieniądze. chłam chce tylko zarobić na czym się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to już można nazwać nową religią. Wierzą w "brak Boga" i zbierają przy tym pieniądze. chłam chce tylko zarobić na czym się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy ma prawo do gloszenia wlasnych pogladow, jesli nie koliduja one z ogolnie przyjetym porzadkiem spolecznym. W tym wypadku nikt nie ma prawa zakazac opisanej formy autoreklamy! Polska wg Konstytucji jest sekularystyczna i jesli osoby stojace za pomyslem stac na takie wydatki....to dlaczego nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresowany napisał:
A co to za ekipa w tej fundacji?? Wybory się jakieś zbliżają?? Coś mi się tu nie podoba. [/quote] [quote name='zainteresowany' timestamp='1347305297' post='672657'] A co to za ekipa w tej fundacji?? Wybory się jakieś zbliżają?? Coś mi się tu nie podoba.
wybory jak wybory a działalność gospodarcza wymaga przecie reklamy koszulki się nie sprzedają a zarząd i rada jeść muszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiż ten as nienawiścią przepełniony. Myślałby kto, że mu z kieszeni bezbożnicy pieniądze wyciągają. Też bezbożnikiem jestem i denerwuje mnie wrzucanie wszystkich do jednego worka. Proszę sobie przeczytać: http://sammagnuss.blogspot.com/2012/06/taki-to-jestem-nieracjonalny-kamca.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiż ten as napastliwy. Myślałby kto, że mu bezbożnicy pieniądze z kieszeni wyciągają. Jako, że sam należę do bezbożników, denerwuje mnie wrzucanie wszystkich do jednego worka. Proszę sobie przeczytać: http://sammagnuss.blogspot.com/2012/06/taki-to-jestem-nieracjonalny-kamca.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Polandzie nie mozna byc niewierzacym? Co tam sie porobilo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Polandzie nie mozna byc niewierzacym? Co tam sie porobilo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
God was never on your side. Remember!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do 21grudnia jeszcze daleko a więc całe to ateistyczne wysypisko śmieci wraz z bolszewią i żydokomuną oraz ciotami rechocze,syczy i tryska jadem.A przecież wiarę ojczystą można systematycznie reformować i nie wyrzekać się jej bo będzie jak zwykle że jak trwoga to do Boga.Czasowy upadek wiary ujęty jest w wielu przepowiedniach wielkich wróżbitów tego świata,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER AKCJA. BARDZO POTRZEBNA. POPIERAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabawne widzę wszystkie posty ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Floriana i jemu podobnych : A może by tak uświadomić rodakom że wiara katolicka jest obca i dodatkowo w żydowskie (obce nam ) bóstwo. A prawdziwy POLAK TO SŁOWIANIN !!! Z własną wiarą i religią. Czy ci wszyscy wierzący wiedzą że zaparli się wiary ojców i wierzą w cudzego boga? Myslę że olbrzymia większość tego nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Floriana i jemu podobnych : A może by tak uświadomić rodakom że wiara katolicka jest obca i dodatkowo w żydowskie (obce nam ) bóstwo. A prawdziwy POLAK TO SŁOWIANIN !!! Z własną wiarą i religią. Czy ci wszyscy wierzący wiedzą że zaparli się wiary ojców i wierzą w cudzego boga? Myslę że olbrzymia większość tego nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polka napisał:
Do Floriana i jemu podobnych : A może by tak uświadomić rodakom że wiara katolicka jest obca i dodatkowo w żydowskie (obce nam ) bóstwo. A prawdziwy POLAK TO SŁOWIANIN !!! Z własną wiarą i religią. Czy ci wszyscy wierzący wiedzą że zaparli się wiary ojców i wierzą w cudzego boga? Myslę że olbrzymia większość tego nie wie.
Przed Słowianami były tu małpy. W co wierzyły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kampania jest wyrazem sprzeciwu wobec pomijania konstytucyjnych praw do poszanowania wolności wyznania" Czy ateizm, agnostycyzm albo sceptycyzm jest wyznaniem? Moim zdaniem nie jest, więc nie rozumie co mają tutaj konstytucyjne prawa do poszanowania wolności wyznania, skoro odnoszą się one domyślnie do osób wierzących (nie ważne jakiej religii).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kampania jest wyrazem sprzeciwu wobec pomijania konstytucyjnych praw do poszanowania wolności wyznania" Czy ateizm, agnostycyzm albo sceptycyzm jest wyznaniem? Moim zdaniem nie jest, więc nie rozumie co mają tutaj konstytucyjne prawa do poszanowania wolności wyznania, skoro odnoszą się one domyślnie do osób wierzących (nie ważne jakiej religii).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kampania jest wyrazem sprzeciwu wobec pomijania konstytucyjnych praw do poszanowania wolności wyznania" Czy ateizm, agnostycyzm albo sceptycyzm jest wyznaniem? Moim zdaniem nie jest, więc nie rozumie co mają tutaj konstytucyjne prawa do poszanowania wolności wyznania, skoro odnoszą się one domyślnie do osób wierzących (nie ważne jakiej religii).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kampania jest wyrazem sprzeciwu wobec pomijania konstytucyjnych praw do poszanowania wolności wyznania" Czy ateizm, agnostycyzm albo sceptycyzm jest wyznaniem? Moim zdaniem nie jest, więc nie rozumie co mają tutaj konstytucyjne prawa do poszanowania wolności wyznania, skoro odnoszą się one domyślnie do osób wierzących (nie ważne jakiej religii).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...